Přijměte pozvání do našich apartmánů

Ubytuj se  Relaxuj  Buď aktivní  Bav se a Nespěchej

Pohodové ubytování

Máme pro Vás připravené ubytování v nových moderních apartmánech, které se dokáží přizpůsobit Vašim požadavkům. Apartmány mají vnitřní rozlohu 54 m2 a dalších 12 m2 má krytá terasa. Všechny apartmány včetně teras jsou pokryté WiFi signálem.

Budova Modřínové archy je nadstandardně zateplena, vytápění zajišťují přímotopy řízené centrálním termostatem s možností manuálního nastavení každého radiátoru samostatně. Vzhledem ke klimatickým podmínkám není klimatizace potřebná.

Okna všech apartmánů jsou v letním a podzimním období osazena sítěmi proti hmyzu.

Kolik se Vás vejde

Všechny čtyři apartmány mají samostatný vchod, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, s kuchyňským koutem a francouzským oknem na krytou terasu, dále pak ložnici s pěti lůžky a koupelnu s prostorným sprchovým koutem a WC. Kapacita jednotlivých apartmánů je 7 lůžek, v případě propojeného apartmánu Ovčárna potom 14 lůžek.

Oba apartmány v prvním patře mají navíc podkroví dostupné po dřevěném schodišti, kde je možné přespání dalších šesti osob s vlastními spacáky.

Obývací pokoje obou apartmánů v přízemí lze na přání jednoduše propojit a vznikne tak větší prostor vhodný pro společné posezení a zábavu pro více osob. To je žádané u vánočních a silvestrovských pobytů více rodin nebo firemních akcí.

Vybavení a možnosti apartmánů

V přízemí nabízíme apartmány Karlova Studánka (1) a Malá Morávka (2), v prvním patře pak apartmány Jeseník (3) a Karlov (4). Spojením apartmánů Karlova Studánka a Malá Morávka vznikne společný apartmán Ovčárna (5).

Příjemný vzhled interiérů osázených moderním nábytkem doplňuje designová výmalba ve skořicových a mandarinkových tónech. Praktická epoxidová podlaha je velmi dobře udržovatelná, koberec je pouze v podkrovní části apartmánů v prvním patře a zátěžový koberec je součástí čisticí zóny v zádveří každého apartmánu.

Kryté terasy jsou naprosto přirozenou součástí apartmánů, mají posezení, osvětlení a elektrickou zásuvku a je tak možné na terase vařit a grilovat. Nádherné výhledy do údolí Moravice a protilehlé stráně jsou jako z lifestylového magazínu a jen umocní pohodovou atmosféru Vaší dovolené.

Vchod do apartmánu a zádveří

Apartmány mají samostatné boční vchody. Apartmány v prvním patře jsou dostupné po venkovním osvětleném dřevěném schodišti.

Součástí zádveří apartmánů je zátěžový koberec, úložné prostory na oblečení (včetně ramínek), praktické plastové odkapávače na boty a malým dětem nedostupný uzavřený prostor s technickými a úklidovými pomůckami. V apartmánech v prvním patře jsou dřevěné točité schůdky do podkroví.

Naproti vchodu do apartmánu je vstup do koupelny, po stranách jsou pak vstupy posuvnými dveřmi do obývacího pokoje a ložnice.

 

Ložnice

Ložnice všech apartmánů má útulné třílůžkové letiště a dvě samostatně stojící postele s možností uspořádání twin/double. Všechny postele mají samostatnou elektrickou zásuvku, noční světlo a mobilní bodové světlo pro čtení. V kombinaci s WiFi je to ideální stav pro ničím nerušené večery, kdy se děti zabaví na dlouhé hodiny a když usnou, tak se nic neděje :)

Ve všech postelích jsou 22 cm vysoké pohodlné matrace vyšší tvrdosti. Povlečení je Vám k dispozici během pobytu, jeho složení je z 80% bavlna a z 20% polyester. Každé ze tří lůžek letiště má šířku 90 cm, dvě samostatné postele pak mají šířku každá 80 cm.

Pod letištěm jsou úložné prostory, zčásti k Vašemu využití. Najdete zde také záložní povlečení na přistýlky v obývacím pokoji.

Koupelna

Koupelna má 12 m2 a je Vám k dispozici velký sprchový kout, WC a umyvadlo. Kromě podlahového topení je za dveřmi široky žebříkový radiátor se závěsy na usušení prádla. Kromě běžného osvětlení má koupelna automaticky spínané tlumené noční světlo. Velkou předností koupelny je naddimenzovaná zvukově izolační stěna a ventilátor s tichým chodem pro dosažení potřebného komfortu.

Jsou Vám k dispozici příjemné bílé froté ručníky s osuškami ze stoprocentní bavlny s vysokou gramáží. Koupelna je vybavena dále fénem, praktickými poličkami a odpadkovým košem.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Obývací pokoje všech apartmánů jsou orientovány na jihozápad a díky velkým francouzským oknům na terasu jsou většinu dne prosluněné. Součástí pokojů je vybavený kuchyňský kout.

Rozkládací pohovka (dvojlůžko) s jemným čalouněním má nanotechnologickou impregnaci pro ochranu před znečištěním. Příjemný pocit dotváří originální nábytek na zakázku – stolky k pohovce a k televizi, atypicky tvarovaný dřevěný jídelní stůl s šesti transparentními židlemi italského designu. Na stěně je zavěšena LCD televize s úhlopříčkou 108 cm se satelitním příjmem.

Kuchyňský kout je vybavený základními spotřebiči pro přípravu vlastních jídel – chladničkou s malým mrazákem, dvěma jednoplotýnkovými indukčními deskami, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem.

Vařit a ohřívat jídlo můžete ve třech hrncích různé velikosti nebo pánvi, základní kuchyňské náčiní je Vám k dispozici: sítko, struhadlo, cedník na těstoviny a zeleninu, naběračka, obracečky, metlička, nože, nůžky, otvírák na láhve, na konzervy a lis na česnek. K ruce máte utěrky a zásobníky na tříděný odpad.

Pro servírování využijete jídelní sety zahrnující talířky, příbory, větší šálky na čaj a menší na espresso, skleničky na vodu a na víno, to vše pro šest osob.

Apartmán č. 2 Malá Morávka a apartmán č. 5 Ovčárna mají navíc k dispozici myčku.

 Terasy apartmánů

Z obývajícího pokoje se francouzským oknem pohodlně dostanete na krytou terasu. Oba apartmány v přízemí, stejně jako oba apartmány v prvním patře, mají terasu společnou. Terasu je možné oddělit odnímatelnou zástěnou.

Terasu můžete zvláště za pěkného počasí považovat jako další místnost apartmánu. Je situovaná jihozápadním směrem, vystavená hřejivým slunečním paprskům a chráněná před severním větrem. Terasy jsou vybavené posezením, mají vlastní osvětlení a elektrickou zásuvku. Na terase je možné vařit nebo grilovat a užívat si teplých letních večerů a nocí na čerstvém jesenickém povětří.

Nádherné západy slunce dotvářejí nezapomenutelný genius loci Modřínové archy.

Podkroví apartmánů Jeseník a Karlov

Apartmány v prvním patře mají přidanou hodnotu v podobě podkroví, které je dostupné z apartmánu po dřevěných točitých schůdcích. Podkrovní prostor přímo pod střechou může být přes den místo, kam se rády zašijí děti, přes noc pak může sloužit jako další ložnice. Vzhledem k omezeným možnostem přístupu je prostor vybaven pouze kobercem, osvětlením a radiátorem; přespat zde může až šest osob s vlastními spacáky.

Parkování a technické zázemí

Každý apartmán má vlastní parkovací místo přímo u budovy Modřínové Archy. 

U Archy jsou dvě ohniště, které jsou Vám při návštěvě archy k dispozici. Na sousedním pozemku je dětské hřiště, které mohou Vaše děti v případě pobytu v Modřínově Arše využít.

 

Fotogalerie Modřínové Archy

Rezervuj online Rezervuj online

Modřínová Archa jsou apartmány v Jeseníkách s příběhem.
Modřínová Archa je loď, na které můžete plout v každém ročním období.
Modřínová Archa je místo, kde se snoubí pohoda, relax a sportovní aktivity v krásném prostředí Jeseníků.

Srdečně Vás zve Marek Novotný

Hotel v Olomouci

Nahoru